Słupsk w centrum uwagi, program miejski, 102 FM, od 1 lutego, godz. 12:00 

Radio Gdańsk jeszcze bliżej słuchaczy. Pierwszy raz w swojej historii, oprócz programu regionalnego dla całego Pomorza, Radio Gdańsk będzie emitować program lokalny. Od 1 lutego w Słupsku, na częstotliwości 102 FM, rozgłośnia będzie rozczepiać sygnał – docelowo na cztery godziny.

– Od poniedziałku do piątku po godzinie 12:00 redakcja Radia Gdańsk w Słupsku będzie produkować i emitować program dla miasta i regionu słupskiego. Antenę w całości poświęcimy sprawom Słupska i okolic. Goście na żywo, najnowsze informacje, komentarze i ciekawostki z regionu. Radio Gdańsk, Studio Słupsk, 102 FM. Słupsk w centrum uwagi – mówi Dariusz Wasielewski, Prezes Radia Gdańsk.

Z okazji inauguracji programu miejskiego w Słupsku odbędzie się specjalna edycja akcji „Kulturalny Weekend z Radiem Gdańsk”. W ramach, której Słuchacze ze Słupska i okolic zobaczyć będą mogli spektakl w reżyserii Dominika Nowaka „Pan Tadeusz” w Nowym Teatrze im. Witkacego.

„Słupsk w centrum uwagi – 102 FM” od 1 lutego na początek od 12:00 do 13:00. Równolegle program regionalny w Słupsku, Ustce, Lęborku, Łebie będzie można odbierać na częstotliwości 91,1 FM.

Redakcję Radia Gdańsk w Słupsku tworzy trójka dziennikarzy: kierownik Przemysław Woś oraz reporterzy Paweł Drożdż i Marcin Kamiński.

Zapraszamy!

Więcej na: www.radiogdansk.pl

Share This