Koncert Paulli „Weź to na słodko”, Studio Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej, 14 lutego, godz. 19:00

W święto zakochanych, 14 lutego o godz. 19:00, Radio dla Ciebie zaprasza na transmisję walentynkowego koncertu „Weź to na słodko” w wykonaniu Paulli z zespołem. Koncert odbędzie się w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej, przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7 w Warszawie. Od poniedziałku czwartego lutego na antenie RDC można wygrać podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Paulla – jest wokalistką o rzadko spotykanej, pięciooktawowej skali głosu. W wieku 16-stu lat ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną pierwszego stopnia w Pleszewie, w klasie gitary klasycznej i fortepianu. Współpracowała z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej śpiewając w chórkach. Od najmłodszych lat brała udział i wygrywała liczne konkursy i festiwale. Obecnie artystka jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce, której debiutancka płyta pokryła się multiplatyną – w sumie sprzedała 95 tysięcy egzemplarzy krążka „Nigdy nie mów zawsze”.

 

Konkurs

W Walentynki zachęcamy też do odwiedzenia naszego profilu na Instagramie.

Co należy zrobić? Opublikuj na swoim instagramowym profilu własnoręcznie zrobione zdjęcie, prezentujące Ciebie wraz z ukochaną osobą. Zdjęcie musi być opisane hashtagiem #rdc i oznaczone – @radiodlaciebie. Dodaj również komentarz tekstowy, w którym opiszesz swój pomysł na idealną randkę!

Nagrodami w konkursie są podwójne zaproszenia na koncert Paulli oraz voucher do jednej z warszawskich restauracji!

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 13 lutego!

Regulamin konkursu oraz więcej informacji są dostępne na stronie rdc.pl.

Share This