13. edycja Festiwalu Legend Rocka, Dolina Charlotty, Strzelinek, od 8 czerwca

Festiwal Legend Rocka odbywa się cyklicznie od 2007 roku w amfiteatrze położonym w Dolinie Charlotty. To niezapomniane i pełne wrażeń widowisko, które już na stałe wpisało się w kalendarz letnich wydarzeń kulturalnych w Polsce.

Koncerty w Dolinie Charlotty charakteryzują się niezwykłą atmosferą, która pozwala cieszyć się muzyką w wyjątkowy sposób. Ze względu na przepiękne usytuowanie amfiteatru i jego kameralność, kontakt z muzykami nie jest utrudniany przez tłumy ochroniarzy i metalowe zapory barierek, co daje poczucie niesamowitej bliskości z artystami.

W 2019 roku odbędzie się już 13. edycja Festiwalu Legend Rocka. Na scenie amfiteatru w Strzelinku niedaleko Słupska już 8. czerwca w ramach Koncertu Jubileuszowego Doliny Charlotty zaprezentują się: Daria Zawiałow, Paweł Domagała, Kasia Nosowska i Organek.

W „legendarnej” części tegorocznej edycji festiwalu wystąpią kolejno:

Do listy gwiazd 13. edycji Festiwalu Legend Rocka dopisała się ostatnio również grupa LOS LOBOS, która wystąpi w Dolinie Charlotty 1 sierpnia.
Słuchaczy zainteresowanych zdobyciem biletu na powyższe koncerty zapraszamy do słuchania Polskiego Radia PiK i udziału w konkursach organizowanych w audycjach:

Słuchaj, wygrywaj, przeżywaj z nami 🙂

Więcej na: www.radiopik.pl

Share This