Edyta Geppert z zespołem Vasie, Sala Koncertowa Radia Wrocław, Karkonoska 10, 23 listopada 2019, godz. 19:00

Starannie dobrany repertuar i precyzyjnie wyreżyserowane recitale, które są okazją usłyszenia prawdziwych perełek polskiej piosenki literackiej. Z tego znana jest Edyta Geppert, która 23 listopada wystąpi na scenie Radia Wrocław wraz zespołem Vasie. Recital wg. scenariusza i w reżyserii Piotra Loretza.

Wśród autorów tekstów odnajdujemy: Magdę Czapińską, Agnieszkę Osiecką, Jacka Cygana, Marka Dagnana, Jerzego Ficowskiego, Jonasza Koftę, Wojciecha Młynarskiego, Andrzeja Poniedzielskiego, a wśród kompozytorów: Henryka Albera, Włodzimierza Korcza, Seweryna Krajewskiego, Andrzeja Rybińskiego.

Recital Edyty Geppert to znakomita okazją do spotkania z Jej niezwykłym kunsztem interpretatorskim i z tak rzadką już dziś umiejętnością budowania ostro skontrastowanych nastrojów: piosenki liryczne zderzone z dramatycznymi, a dramatyczne z zabawnymi, tzw. kabaretowymi, reprezentowanymi przez teksty klasyka gatunku – Mariana Hemara. To niezwykła okazja przeżycia emocji, jakich mogą dostarczyć publiczności tylko nieliczni, obdarzeni prawdziwą charyzmą artyści.

Bilety od 85 zł dostępne w Radiu Wrocław oraz na eventim.pl, ebilet.pl i biletin.pl

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego parkingu Radia Wrocław (wjazd od ul. Żołnierskiej)

Więcej na: www.radiowroclaw.pl

Share This