GET UP, STAND UP, Sala Koncertowa Radia Wrocław, 12 czerwca, godz. 19:30

Pozytywne nastawienie, dystans, dobry humor i… paczkę chusteczek do ocierania łez ze śmiechu – weźcie ze sobą koniecznie, bo szykuje się wydarzenie, jakiego jeszcze nie było!

GET UP, STAND UP – to wieczór pełen niespodzianek, okraszony dawką humoru z prawdziwego zdarzenia, a to wszystko w połączeniu z oprawą muzyczną wyjątkowych bębniarzy…

Na jednej scenie, podczas jednego wieczoru, pojawią się najlepsi komicy stand-upowi z całej Polski ramię w ramię z niezwykłym perkusyjnym duetem półfinalistów programu Mam Talent – Bucket Guys – którzy stand-upową dawkę humoru z najwyższej półki okraszą muzyką na żywo wykonywaną na…wiadrach!

W 6 polskich miastach wystąpią dla Was: Bartosz Gajda, Tomasz Nowaczyk, Wojtek Pięta, Jakub Poczęty-Błażewicz, Arkadiusz Pan Pawłowski i Damian Viking Usewicz

Podczas każdej gali możecie też liczyć na muzę od Bucket Guys (na swoim koncie mają nie tylko udział w talent show, ale także jako jedyni grali trasę z zespołem HEY)

Przeżyjcie to z nami – to będzie śmiech, to będzie radość, to będzie dzikość, to będzie zabawa jakiej jeszcze nie było!

Możecie liczyć także na niespodzianki dla publiczności – to z pewnością będzie wieczór, jakiego jeszcze nie było! O tej trasie na pewno będzie głośno!

Bilety już w sprzedaży

Więcej na: www.radiowroclaw.pl

Share This