Recital kabaretowy Artura Andrusa „SOKRATESA 18”, Sala Koncertowa Radia Wrocław, ul. Karkonoska 10, 15 września, godz. 19:00 

Inteligentny dowcip. Zabawa i gra słowem. Czar i elegancja. Radio Wrocław zaprasza na spotkanie z Arturem Andrusem 15 września o godz. 19:00.

 

Artur Andrus to dziennikarz, artysta kabaretowy, poeta, autor tekstów piosenek, pisarz, piosenkarz, laureat konkursu Mistrz Mowy Polskiej. Jest autorem trzech bestsellerowych albumów „Myśliwiecka, „Piłem w Spale… I co dalej?, „Cyniczne Córy Zurychu. W październiku 2018 roku ukazała się jego czwarta studyjna płyta zatytułowana „Sokratesa 18”.

Wszystkie utwory napisane są z myślą o wywołaniu uśmiechu na twarzy słuchacza. W swoim recitalu Artur Andrus opowiada o tym co wcześniej zobaczył, usłyszał albo przeczytał. Znajdziemy tu zabawne anegdoty z życia codziennego, komentarze do aktualnych wydarzeń czy przezabawne opowieści zasłyszane podczas licznych podróży Pana Artura.

Radio Wrocław zaprasza na recital kabaretowy Artura Andrusa, w którym usłyszymy znane i lubiane utwory będące już niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej.

Artur Andrus
recital kabaretowy „SOKRATESA 18”
z udziałem zespołu:
Wojciech Stec – fortepian, gitara
Łukasz Poprawski – saksofony, klarnet
Łukasz Borowiecki – kontrabas, akordeon
Paweł Żejmo – perkusja

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego parkingu Radia Wrocław (wjazd od ul. Żołnierskiej)

Bilety dostępne na biletin, ebilet.pl, eventim.

Więcej na: www.radiowroclaw.pl

Share This