8 października, godz. 18:00, Próba Cafe, ul. Grodzka 5A, w cyklu Na własne uszy zapraszamy na spotkanie z Moniką Malec wraz z prezentacją reportażu: Będę blisko.

Monika Malec – historyk sztuki i dziennikarz. Z Radiem Lublin związana od 2014 roku. Przygotowywała różnorakie krótkie formy radiowe, między innymi do prowadzonego przez siebie magazynu rolniczego. Jednak spośród wielu gatunków radiowych to właśnie reportaż jest jej najbliższy. Dzięki niemu ma możliwość wnikliwego obserwowania zjawisk społecznych czy poznawania ludzi i ich historii. Absolwentka prestiżowego EBU Master School on Radio Features.

Będę blisko – 17-letnia dziewczyna (Edyta) decyduje się na pracę wolontariuszki w hospicjum. Okazuje się, że nawet najlepsze szkolenie nie jest w stanie przygotować młodego człowieka na zetknięcie się z cierpieniem i śmiercią. Reportaż wyróżniony został w ogólnopolskim konkursie im. Jacka Stwory w 2010 roku.

Na własne uszy

Już jutro spotkamy się w Próba Cafe na Na własne uszy – spotkanie z Moniką Malec "Będę Blisko" 💜Do zobaczenia! Wstęp wolny.

Opublikowany przez Radio Lublin Poniedziałek, 7 października 2019

Więcej na: facebook.com/RadioLublin

Share This