Zapraszamy do konkursu projektów i do Augustowa na XXII Mistrzostwa Polski w Pływaniu na Byle czym w ostatnią niedzielę lipca 2017 roku. Pozytywnych emocji i niepowtarzalnej atmosfery nie zabraknie!

Po kilkunastu latach wędrówki po utartych ścieżkach w formule Mistrzostw Polski w Pływaniu na Byle Czym, postanowiliśmy co nieco zmienić. Naszym zdaniem są to zmiany na lepsze, nie są to zmiany rewolucyjne a ewolucyjne, wynikające z wieloletnich doświadczeń. Co się zmieni? Po pierwsze znacząco wzrośnie pula nagród. Ostatnio suma nagród wyniosła 24 tysiące złotych – teraz będzie to 40 tysięcy złotych. Rywalizacja o część tej kwoty rozpoczyna się już dziś! Na czym ma polegać?

Ogłaszamy konkurs projektów! Każda ekipa, która przyśle projekt, może ubiegać się o dofinansowanie na budowę swego wehikułu w wysokości 1500 złotych. W regulaminie przewidzieliśmy aż dziesięć takich grantów! W regulaminie znajdziecie też szczegóły tej części rekrutacji (www.plywanienabyleczym.pl dostępny od 6 marca). Utworzymy też listę rezerwową projektów. To na wypadek, gdyby którejś ze zwycięskich ekip coś nie wyszło. Na tej liście chcemy umieścić pięć projektów. Projekty można wysyłać już dziś – adres Radio Białystok S.A., ul. Świerkowa 1, 15-328 Białystok. Czekamy do 15 maja. Rozstrzygnięcie konkursu do 30 maja.

Co się stanie jeśli Wasza ekipa nie trafi na żadną z tych list? Tak jak dotąd obowiązuje zasada, że każdy kto zbuduje pływające byle co ma prawo startu w konkursie. Mało też rywalizować o wszystkie laury, ma równieź zagwarantowane to wszystko, co do tej pory: nagrodę za start, nagrody pocieszenia, udział we wszystkich imprezach towarzyszących, pomoc techniczną i logistyczną na miejscu zawodów. Mało tego! W puli będzie zagwarantowana nagroda, dla ekipy, która wystartowała samodzielnie – bez grantów od organizatora.

Zmieni się też podział nagród. Jury w konkursie głównym będzie miało do dyspozycji 23 tysiące złotych. Tę kwotę podzieli pomiędzy najlepsze ekipy według własnego uznania, ale z zastrzeżeniem, że najmniejsza nagroda to minimum 2 tysiące złotych. W gestii jury pozostaje też liczba ekip, które takie nagrody dostaną.

Nowa formuła znacząco powiększa liczbę nagrodzonych ekip i naszym zdaniem zmotywuje Was do kreowania interesujących konkursowych pomysłów. Zapraszamy do konkursu projektów i do Augustowa na XXII Mistrzostwa Polski w Pływaniu na Byle czym w ostatnią niedzielę lipca 2017 roku. Pozytywnych emocji i niepowtarzalnej atmosfery nie zabraknie!

Wszelkie i dodatkowe informacje – telefonicznie 693 278 237, pocztą elektroniczną – mgasiorowski@radio.bialystok.pl, lub facebook – Mistrzostwa Polski w Pływaniu na Byle czym

Pin It on Pinterest

Share This