Wakacje z Radiem Kraków pod Tatrami – w każdą sobotę lipca Radio Kraków zaprasza na Kulturalny Plac Niepodległości w Zakopanem do radiowego studia i radiowej strefy relaksu.

W każdą sobotę lipca Radio Kraków będzie gościć na Kulturalnym Placu Niepodległości w Zakopanem. W radiowym studiu, w każdą sobotę między 10.00 a 12.00 pojawiać się będą ciekawi goście, którzy opowiedzą o wakacyjnych atrakcjach przygotowanych z myślą turystach spędzających urlop pod Tatrami i mieszkańcach miasta. A wakacyjne Zakopane to mnóstwo atrakcji dla każdego! Miasteczko filmowe u podnóża Tatr, a w nim bezpłatne pokazy najlepszych filmów z całego świata na dużym, plenerowym ekranie. Koncerty na żywo, przedstawienia teatralne i taneczne, atrakcje sportowe i kulturalne, a także wystawy i wydarzenia związane z 20. rocznicą wizyty Jana Pawła II w Zakopanem.

Specjalny program na żywo z radiowego studia w Zakopanem na antenie Radia Kraków w każdą sobotę lipca od godz. 10:00 do 12:00. A od 9:00 do 14:00 na wszystkich spragnionych letniego odpoczynku, na Kulturalnym Placu Niepodległości czekać będzie „wakacyjna strefa relaksu Radia Kraków”. Tego lata Radio Kraków wraca do przeszłości i przypomina podwórkowe gry i zabawy sprzed lat. Kapsle, koszyki, gra w klasy, zośka, jojo, hula hop i kolorowanki dla najmłodszych – warto na nowo odkryć podwórkowe wakacje bez telefonów i komputerów. Do wspólnej zabawy Radio Kraków zaprasza całe rodziny – będzie można odpocząć w radiowej strefie relaksu, a na pamiątkę wysłać znajomym wakacyjne zdjęcie niczym z polaroidu.

Spędzasz wakacje pod Tatrami? Odwiedź wakacyjną strefę relaksu Radia Kraków na Kulturalnym Placu Niepodległości! Odliczasz dni do urlopu? Włącz Radio Kraków w sobotę po 10:00 i posłuchaj, jakie atrakcje czekają na Ciebie w stolicy polskich Tatr! To będą niezapomniane wakacje!

Szczegóły: www.radiokrakow.pl

Partnerem programu jest Zakopiańskie Centrum Kultury.

Pin It on Pinterest

Share This