Koncert Mariusza Migałki, Studio Muzyczne Radio Lublin, 4 sierpnia, godz. 19:00

Akustyczny koncert Tales from the Circle wypełnią głównie utwory z repertuaru grupy Circle of Bards, przywołujące echa średniowiecznych minstreli, wędrownych bardów, piewców legend. Nie zabraknie jednak kameralnych wersji utworów z rockowej przeszłości, pojawią się także zupełnie nowe kompozycje. Mariusza Migałkę (śpiew, gitara akustyczna) na scenie wesprze Jakub Kotnia (gitara akustyczna, chórki).

Mariusz Migałka to muzyk, wokalista, autor tekstów i kompozytor. Zawodowo grafik i rysownik. Założyciel grupy Circle of Bards, z którą wydał dostrzeżony na rynku polskim i zagranicznym album Tales. Artysta brał udział w wielu projektach i przedsięwzięciach muzycznych, m.in. w nagraniu polsko-czeczeńskiej lezginki W drodze, albumu Oratorium o mieście Lublinie, świątecznej składanki Kolęda dla każdego, pojawił się również jako wokalista na płycie Poemanetic.

Jakub Kotynia to gitarzysta, kompozytor, aranżer oraz pedagog. Absolwent Wydziału Kompozycji, Edukacji, Interpretacji i Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach. Jest także pedagogiem w Szkole Muzycznej I i II stopnia im. T. Szeligowskiego. Obecnie współtworzy takie projekty artystyczne, jak Cuatro Manos, Pod Dachami Paryża – piosenka francuska retro, Leśmian intymnie oraz współpracuje z wokalistką Anną Michałowską, tworząc autorski projekt.

Kolejne imprezy w Radiu Lublin:

11 sierpnia, godz. 19.00, Studio Muzyczne –  Bisquit
18 sierpnia, godz. 19.00, Studio Muzyczne – Ela Dębska
25 sierpień, godz. 19.00, Studio Muzyczne – Bond Symfonicznie

Bilety do zdobycia na antenie i profilu facebookowym Radia Lublin.

http://radio.lublin.pl/

Pin It on Pinterest

Share This