Wojciech Bernard dołącza do „Radioranka” w Radiu Poznań.

„Mała Czarna” z dwójką prowadzących.

Nowe duety choć znani prowadzący. Od poniedziałku (29.01.2018 r.) „Radioranek”, czyli poranne pasmo od 5:55 do 9:00 oraz program „Mała Czarna” (od 9:00 do 12:00) będą miały nowe pary prezenterów.

Do znanego już Słuchaczom Radia Poznań red. Marcina Żyskiego dołączy od nowego tygodnia Wojciech Bernard. Wojciech Bernard od ponad 20 lat jest pracownikiem redakcji sportowej, przez wiele lat współprowadził także poranne pasmo. Redaktor Bernard jest także gospodarzem i autorem programów muzycznych i wielbicielem muzyki lat 80-tych.

„Radioranek” w Radiu Poznań to w tej chwili najbardziej popularna audycja. Słuchacze cenią sobie nie tylko rzetelne i sprawdzone informacje z całej Wielkopolski ale przede wszystkim stałe punkty programu.  W tym paśmie nie brakuje bowiem najświeższych informacji z wielkopolskich dróg czy informacji pogodowych czy ciekawych felietonów Wiesława Kota – mówi Arkadiusz Kozłowski, dyrektor anteny Radia Poznań.

Nowy duet zabrzmi od poniedziałku także w paśmie „Mała Czarna”. Do tej audycji od godziny 9:00 dołączy dotychczasowy współprowadzący red. Marcina Żyskiego – Franciszek Walerych. Red. Walerych pracuje w Radiu Poznań od 2016 roku. Podobnie jak redaktor Joanna Divina, z którą od nowego tygodnia będą gospodarzami popularnej „Małej Czarnej”. Prowadzący razem zaproszą do studia ciekawych gości, przeprowadzą wywiady z muzykami, aktorami czy pisarzami. Rozmowy dotyczyć będą m.in. dalekich podróży, języków obcych czy ciekawostek kulinarnych z całego świata oraz najciekawszych propozycji na spędzanie wolnego czasu. Nie zabraknie także tematów związanych ze zdrowiem, urodą, nauką czy rodzicielstwem. Najciekawsze rozmowy będą rejestrowane i pojawią się na stronie internetowej radia (www.radiopoznan.fm). Na wiernych słuchaczy codziennie czekać będą w tym paśmie konkursy z nagrodami.

Staramy się zmieniać i urozmaicać nasz program, tak by nasi Słuchacze mieli świadomość, że o nich pamiętamy. Jednocześnie dokonujemy wszelkich starań, by pewne filary naszej rozgłośni, zostały w niezmienionej formie. To one tak naprawdę nas wyróżniają na tle komercyjnych rozgłośni i to one gromadzą wielu stałych i nowych słuchaczy przy radioodbiornikach – mówi Arkadiusz Kozłowski, dyrektor anteny Radia Poznań.

Radio Poznań stawia na szybkość w serwisach informacyjnych i komunikacyjnych oraz na stronach internetowych Radia i Facebooku oraz Twitterze. Nadaje 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. O każdej pełnej godzinie od godz. 6.00 do 23.00 prowadzący zapraszają na serwisy informacyjne poszerzone o informacje pogodowe.

Do usłyszenia!

Arkadiusz Kozłowski 
Zastępca Redaktora Naczelnego, Dyrektor Anteny

Więcej informacji: www.radiopoznan.fm

Pin It on Pinterest

Share This