Każdy kiedyś zaczyna i nie zawsze bywa łatwo. Ale zawsze warto… Wystartowała IX edycja MEGAFONU, konkursu Radia Kraków dla młodych wykonawców z Małopolski. Zgłoszenia zawierające opis zespołu, zdjęcie i dwie mp3-ki można wysyłać już teraz na adres megafon@radiokrakopw.pl. Na zgłoszenia czekamy do 4 czerwca.

Być może to właśnie Ty i Twój zespół staniecie na scenie przed szerszą publicznością, już 23 czerwca podczas „Wianków. Święta Muzyki”. I być może stoisz przed szansą zarejestrowania kilku piosenek w studiu nagrań Radia Kraków. Spróbować nie zaszkodzi… Zwłaszcza, że zrobili to już znakomici laureaci wcześniejszych edycji MEGAFONU – SALK, Meeow czy Wicked Heads i reklamacji nie było.

Zasady są proste. Z nadsyłanych zgłoszeń, jury złożone z dziennikarzy redakcji muzycznej Radia Kraków, wybiera uczestników konkursu, których utwory w programach „Megafon” prezentować będzie Agnieszka Barańska (program „Megafon” na antenie Radia Kraków, we wtorki między godz. 19:00 a 20:30). Po zakończeniu prezentacji, w czerwcu wyłonionych zostanie 3 finalistów konkursu, którzy wystąpią podczas finałowego, plenerowego  koncertu w ramach „Wianków. Święta Muzyki”. Nagroda dla zwycięzcy IX edycji MEGAFONU to także 20 godzin studia nagraniowego w Radiu Kraków.

Zgłoś się już dziś: megafon@radiokrakow.pl.

Szczegóły w regulaminie konkursu: www.radiokrakow.pl

Pin It on Pinterest

Share This