Już po raz drugi, Audytorium 17 wraz z Telewizją Polską S.A. objęło patronatem medialnym DINO TOP FESTIVAL 2018. Festiwal nawiązuje bezpośrednio do niezwykle popularnej audycji Polskiego Radia Rzeszów, Dino Top – czyli listy przebojów dla „dinozaurów” i nie tylko, która w zeszłym roku obchodziła rocznicę tysięcznego wydania.

Druga edycja festiwalu odbędzie się w dniach od 22 – 24 czerwca 2018 r. w Sędziszowie Małopolskim. Na scenie pojawią się takie gwiazdy jak Małgorzata Ostrowska, Cree, Gang Olsena, Fabryka czy Maleo Reggae Rockers, który zaprezentuje dwa połączone projekty „Pany Wyklęte” i „Panny Sprawiedliwe wśród Narodów Świata” – oba z mocnym kontekstem historycznym.

Impreza będzie trwała przez trzy dni:

22.06. (piątek): scena na Rynku w Sędziszowie Małopolskim,

23.06. (sobota): Koncert finałowy na stadionie KS Lechia Sędziszów,

24.06. (niedziela): koncert z okazji 100 – lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na interpretację piosenek Zbigniewa Wodeckiego 2018, którego finał odbędzie się drugiego dnia festiwalu (23.06.2018). Formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu dostępny jest na stronie wydarzenia (udostępniony poniżej)

 

W sobotę (28.04.2018) od godz. 12:00, ekipa audycji Dino Top zaprasza na plenerowe spotkanie ze słuchaczami na Strzyżowski Rynek. Andrzej Klee i Jerzy Szlachta opowiedzą o kulisach powstawania audycji, można będzie zapowiedzieć swój ulubiony utwór albo otrzymać radiowe gadżety.

Więcej informacji oraz pełny program imprezy na: www.dinotopfestiwal.pl

Pin It on Pinterest

Share This