Już 22 czerwca 2018 r., w Sędziszowie Małopolskim będziemy mogli bawić się podczas drugiej edycji festiwalu Dino Top Festiwal, organizowanego przez Polskie Radio Rzeszów, TVP Rzeszów oraz Gminę Sędziszów Małopolski.

Podobnie, jak w roku ubiegłym, czeka nas wiele atrakcji, jedną z nich jest konkurs na interpretację piosenek Zbigniewa Wodeckiego. Do udziału w konkursie przystąpić mogą zespoły muzyczne i soliści, którzy wyślą poprawnie wypełnione zgłoszenie. Nie ma ograniczeń wiekowych, ani terytorialnych.

Celem konkursu jest Promowanie kultury wykonawczej, różnorodnej wrażliwości artystycznej  i scenicznej oraz twórcza wymiana doświadczeń muzycznych między uczestnikami.

Na zwycięzców czekają cenne nagrody:

I MIEJSCE – 20 godzin studia wraz z realizatorem w celu nagrania płyty w Polskim Radiu Rzeszów

II MIEJSCE – Nagroda TVP Rzeszów – nagranie teledysku – sesja w wymiarze 10 godzin oraz emisja
w TVP Rzeszów

III MIEJSCE – Nagroda Burmistrza Sędziszowa Małopolskiego – 2000 zł

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc zostaną zakwalifikowani do koncertu finałowego, który odbędzie się w dniu 23.06.2018 r. na stadionie Klubu Sportowego Lechia w Sędziszowie Młp. Termin nadsyłania utworów upływa 15 czerwca 2018 r., o godz. 23:59.

Ubiegłoroczna, pierwsza edycja Dino top Festiwal, czyli festiwalu „dinozaurów”, spotkała się  z ogromnym uznaniem i zainteresowaniem publiczności. W tym roku na scenie swoje przeboje zaprezentują nam takie gwiazdy, jak: Gang Olsena, Sebastian Riedel & Cree, Małgorzata Ostrowska, Fabryka, „Panny Wyklęte” – Darek „Maleo” Malejonek i jego goście, Beata Lerach-Fajkowska. Festiwal potrwa 3 dni.

Wydarzenie transmitowane będzie przez Polskie Radio Rzeszów, TVP 3 i TV Kultura, a wspierają je:

                      

 

                          

 

więcej na:  radio.rzeszow.pl  oraz dinotopfestiwal.pl

 

Pin It on Pinterest

Share This