W poniedziałek, 25 czerwca, w Kielcach rozpocznie się 26. Plebiscyt o „Dziką Różę”, w którym to widzowie przyznają statuetki wybranym twórcom i decydują o najciekawszym spektaklu prezentowanym w aktualnym sezonie. Jak co roku, widzowie mogą bezpłatnie obejrzeć wybrane spektakle Teatru im. Stefana Żeromskiego, warunkiem jest okazanie specjalnego kuponu, dostępnego m. in. w redakcji Radia Kielce.

Przez pięć kolejnych dni zostaną pokazane wszystkie premiery kończącego się sezonu teatralnego 2017/2018. Na scenie będzie można zobaczyć m. in. „Ciemności” w reżyserii Moniki Strzępki, a także „Świętoszka” zrealizowanego przez Ewę Rucińską. Całość natomiast rozpocznie najnowszy spektakl Mai Kleczewskiej „Jak wam się podoba”, który swoją premierę miał w sobotę, 16 czerwca.

„Dzika Róża” to bardzo istotne wydarzenie dla artystów, podsumowujące sezon. Paulina Drozdowska – specjalista do spraw marketingu i PR w kieleckim teatrze dramatycznym podkreśla, że aktorzy czekają na nagrody z niecierpliwością. Pierwsze 6 osób z teatralnej kolejki po bilety otrzyma również zaproszenia na galę finałową plebiscytu.

PROGRAM:

PONIEDZIAŁEK (25 czerwiec), godzina 19:00
Spektakl: „Jak wam się podoba”, reżyseria: Maja Kleczewska

WTOREK (26 czerwiec), godzina 19:00
Spektakl: „Rasputin”, reżyseria: Wiktor Rubin

ŚRODA (27 czerwiec), godzina 19:00
Spektakl: „Ciemności”, reżyseria: Monika Strzępka

CZWARTEK (28 czerwiec), godzina 19:00
Spektakl: „1946”, reżyseria: Remigiusz Brzyk

PIĄTEK (29 czerwiec), godzina 19:00
Spektakl: „Prędko, prędko…”, reżyseria: Mikołaj Grabowski

SOBOTA (30 czerwiec), godzina 19:00
Spektakl: „Świętoszek”, reżyseria: Ewa Rucińska

NIEDZIELA (1 lipca)
Gala Finałowa

więcej na: radio.kielce.pl 

Pin It on Pinterest

Share This