Polskie Radio Rzeszów wystartowało z letnią audycją Radio Biwak i po raz 28 zaprasza do wspólnego wędrowania po urokliwych zakątkach nie tylko regionu, ale i całego kraju, w dodatku starymi polskimi samochodami.

Radio Biwak będzie tam, gdzie jeszcze ich nie było, ale i tam gdzie bardzo lubią wracać. Tegoroczne hasło to Smaki Biwaka – potraktowane bardzo dosłownie, będziemy bowiem przygotowywać i kosztować pyszności, ale i delektować się tym wszystkim, co niesie lato i wakacje: piękną pogodą, dobrą książką i muzyką, ciekawymi miejscami oraz przede wszystkim spotkaniami z naszymi słuchaczami.

Przez całe wakacje w radiowej altance przy ul. Zamkowej 3 będzie czynna Letnia Czytelnia Radia Biwak, będzie można nie tylko o książkach porozmawiać, ale także je wypożyczyć. Autorem tegorocznego lata będzie znany pisarz literatury grozy Stefan Darda. Codziennie, w odcinkach, będziemy emitować jego opowiadania. Poza tym nauczymy się rozpoznawać odgłosy ptaków oraz na żywo usłyszmy lubiane podkarpackie grupy muzyczne.

Nie zabraknie konkursów i nagród, wśród nich są biwakowe koszulki, fartuchy i kubki. Nagrodą lipca będzie wycieczka na Bałkany.

Na letnią audycję Polskiego Radia Rzeszów zapraszamy od poniedziałku do soboty, od 9:00 do 12:00.

więcej na: radio.rzeszow.pl

Pin It on Pinterest

Share This