Pięć zjawiskowych artystek na jednej scenie podczas niepowtarzalnego wieczoru w Filharmonii Opolskiej. Radio Opole zaprasza na koncert „Dobre granie ekstra”, w którym wystąpią Sabina SAGO, Magdalena MEG Krzemień, Basia Beuth, Kamila Dauksz i Natalia Kryjom z zespołem RAVEL. Spotykamy się 31 sierpnia, o godz. 19:00!

Muzyka to całe ich życie, a my zaprosiliśmy je do współprowadzenia jednej z głównych audycji Radia Opole. Projekt narodził się w wyniku niezwykłej popularności programów „Dobre granie” redaktorów Tomasza Wojtyłki i Kacpra Śnigórskiego. Audycja pełna nowości muzycznych i rozmów z obiecującymi twórcami została wzbogacona o udział artystek – nieprzeciętnych kobiet, piosenkarek, osobowości rynku muzycznego pochodzących z naszego regionu. Od poniedziałku do piątku, po godz. 18:00, Sabina SAGO, Magdalena MEG Krzemień, Basia Beuth, Kamila Dauksz i Natalia Kryjom prezentują w „Dobrym graniu ekstra” autorską, osobistą składankę muzyczną opatrzoną stosownym profesjonalnym i atrakcyjnym komentarzem.

31 sierpnia na scenie Filharmonii Opolskiej zaprezentują własną twórczość. Pięć popularnych, wielokrotnie nagradzanych artystek o mocnych, tak różnych osobowościach zabierze nas w niezwykłą muzyczną podróż. Bilety (30 zł) można kupić w kasie Filharmonii i na filharmonia.opole.pl

Sponsorzy wydarzenia: Cerpol, Rudatom, Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu.

Więcej na: radio.opole.pl

Pin It on Pinterest

Share This