Wielka akcja adopcyjna „Pieskie życie zmieniamy na dobre!”, dziedziniec Radia Kraków, 7 września, godz. 10:00

 

Radio Kraków rozpoczyna kolejną odsłonę wielkiej akcji adopcyjnej „Pieskie życie zmieniamy na dobre!”, poprzedzającej tegoroczny jubileuszowy 25. Marsz Jamników (15 września). W tym roku wielki finał zaplanowany jest w sobotę 7 września na dziedzińcu Radia Kraków – tego dnia dom spróbuje znaleźć osiem psów ze schronisk w Borku i Racławicach. Akcję poprowadzą: redakcyjna koleżanka Anna Piekarczyk i Magda Hejda, doskonale znana wszystkim miłośnikom zwierząt, prowadzącą program telewizyjny „Kundel bury i kocury”. Początek o godz. 10:00. Ci z Państwa, którzy nie mogą być 7 września, mają możliwość już teraz adoptować psa z małopolskich schronisk. Zapraszamy i zachęcamy: przygarnij psa i zyskaj przyjaciela na lata.

 


ADOPTUJ PSA NA DZIEDZIŃCU RADIA KRAKÓW

 

W sobotę (7 września) na dziedzińcu Radia Kraków na swojego Człowieka będzie czekać osiem czworonogów: Diesel, Koksik, Janka, Roki i Polo ze schroniska w Borku oraz trójka ich czworonożnych kolegów z Racławic: Karolek, Kiełek i Pamelcia. Różni ich niemal wszystko: wiek, umaszczenie i przede wszystkim temperament, ale łączy jedno: wszystkie marzą o własnym domu i o człowieku, który je pokocha. Może to na Państwa czekają? Wielokrotnie już słuchacze Radia Kraków okazywali wielkie serce. Wierzymy, że tym razem będzie podobnie.

 

 


ADOPTUJ PSA Z MAŁOPOLSKICH SCHRONISK – JUŻ TERAZ!

W małopolskich schroniskach czekają na swój nowy szczęśliwy dom m.in.: Róża i Tina z Oświęcimia, Szarek z Nowego Targu, Zgredek-Rusek ze Skawiny, Carmen z Bolesławia, Maja i Wojtek ze Starego Sącza, Zoja i Pinia z Łętkowic, Iton i Otis z Tarnowa oraz Maks, Asia, Linka i Nero z Nowego Sącza. Pomóżmy im odnaleźć szczęście.

 


 

Zanim jednak podejmiecie Państwo decyzję, że chcecie przyjąć pod swój dach któregoś z naszych psich bohaterów, prosimy, abyście porozmawiali w gronie domowników i odpowiedzieli sobie na kilka pytań:

  • czy wszyscy domownicy zgadzają się na adopcję psa,
  • czy ktoś w rodzinie nie jest uczulony na sierść zwierząt,
  • czy jest ktoś, kto może przejąć opiekę nad psem w przypadku Państwa dłuższych wyjazdów,
  • czy obecnie macie Państwo w domu inne zwierzęta a jeśli tak, to jaki jest ich stosunek do innych zwierząt,
  • co mogłoby Państwa skłonić do oddania psa ponownie do schroniska? (narodziny dziecka, przeprowadzka, choroba, zmiana pracy, trudne zachowanie psa, brudzenie przez psa, sierść, choroba psa).

Jeśli na wszystkie pytania odpowiecie Państwo twierdząco, czekamy na kontakt.

Jeśli macie Państwo pewność, że chcecie adoptować psa zgłoście się do schroniska, w którym przebywa wybrany przez Państwa pies i umówcie się na wizytę. Nie pozwólcie, aby pochopna decyzja podjęta pod wpływem emocji sprawiła, że psy przeżyją kolejny zawód związany z odrzuceniem / zwróceniem do schroniska.

Prosimy pamiętać, że przy adopcji psów ze schroniska obowiązują następujące zasady:

  • psy mogą być wydane do adopcji tylko i wyłącznie osobom pełnoletnim,
  • każda osoba adoptująca musi podpisać umowę przedadopcyjną,
  • jeżeli zwierzę będzie mieszkać w wynajętym mieszkaniu, to potrzebna jest pisemna zgoda właściciela na przetrzymywanie w domu zwierzęcia,

Uwaga: żaden z piesków nie zostanie wydany na łańcuch ani do kojca!

Więcej na: www.radiokrakow.pl

Pin It on Pinterest

Share This