W sobotę, 11 stycznia 2020 r., o godz. 19:00 w Studiu Nagraniowo-Koncertowym im. Czesława Niemena odbędzie się Potańcówka z Radiem Koszalin. Na scenie zagra i zaśpiewa GŁÓWNY ZAWÓR JAZZU.

Główny Zawór Jazzu to energiczny projekt łączący pozornie niedostępne wariacje nurtów jazzowych z wszechobecną muzyką pop. Znane z rozgłośni radiowych polskie przeboje przedstawione są w swingowych aranżacjach, zabierając słuchacza w podróż po zadymionych klubach lat 30-tych, 40-tych i 50-tych. Dziewięcioosobowy skład z Poznania łamie bariery międzygatunkowe w utworach takich gwiazd jak Monika Brodka, Margaret, Perfect, T.Love, Paweł Domagała, Coma i wielu, wielu innych. Odbiorcy serwowana jest nietuzinkowa mieszanka płynąca pełnią brzmienia wprost przez Główny Zawór Jazzu.

REZERWACJA MIEJSC: Od 01.01.2020 pod adresem mailowym: unplugged@radio.koszalin.pl (do wyczerpania puli) oraz od 06.01.2020 (od poniedziałku do piątku) od godziny 10:05 do 13:00 w audycji “Radio Koszalin na dobry dzień” Szczegóły u Prowadzącego program).

PULA REZERWACJI JEST OGRANICZONA!!!!

Mile widziane stroje z tego okresu. 🙂

Zapraszamy!

Pin It on Pinterest

Share This