Koncert finałowy Werbel 2019 będzie połączony z koncertem gwiazd!

Wystąpi legendarna formacja polskiej sceny muzycznej – zespół PERFECT oraz finalista czwartej edycji The Voice of Poland BARANOVSKI!

Finałowy koncert plebiscytu „Nagroda muzyczna Polskiego Radia Rzeszów Werbel 2019” połączony z uroczystym wręczeniem statuetek odbędzie się 21 lutego 2020 roku w Hotelu Bristol Tradition & Luxury w Rzeszowie. Werbel 2019 to plebiscyt muzyczny Polskiego Radia Rzeszów, w którym prezentujemy najlepsze płyty artystów z naszego regionu. Nagroda jest przyznawana w dwóch kategoriach: Nagroda Jury oraz nagroda słuchaczy.

Bilety dostępne na goingapp.plempikbilety.pl oraz stacjonarnie w salonach Empik.

  • Cena w przedsprzedaży – 110 zł
  • Cena w dniu koncertu – 140 zł

Otwarcie drzwi – 19:30, start koncertu – 20:00.

Głosowanie SMS potrwa do 9 lutego (do godz. 23:59), więcej informacji jak, głosować znajduje się na: radio.rzeszow.pl. 

W tym roku Jury za najlepszą płytę wydaną w 2019 roku w naszym regionie uznało album: “BIORĘ TO NA SIEBIE” AGI WALCZAK. Artystka pochodzi z Łowiec na Podkarpaciu. Jest raperką i wokalistką, a także autorką tekstów. W 2019 r. wydała zwycięską płytę pt: Biorę to na siebie. Dodać należy, że w jej pracy nad albumem wspomagał ją Sebastian Imbierowicz czyli DJ 600V, natomiast za bity w większości odpowiedzialny był Abdal.

Statuetkę Werbla zespoły odbiorą podczas finałowego koncertu 21 lutego 2020 roku o godzinie 20:00 koncert laureatów będzie transmitowany na antenie Polskiego Radia Rzeszów.

Wśród laureatów z poprzednich lat znaleźli się miedzy innymi: Kortez, KSU, Adapters, Tension Zero, The Poise Rite, DOC, The Freeborn Brothers czy Brown.

Poniżej skrót Gali Finałowej plebiscytu Werbel 2018:

Pin It on Pinterest

Share This