W życiu piękne są tylko chwile… chyba każdy zna refren przeboju Ryśka Riedla i zespołu Dżem. Właśnie jedna z tych chwil, z których składa się nasze życie połączyła w wyjątkowy zespół artystów, którzy w czasie pandemii zamiast na scenie, przebywają w domach.

Premiera niezwykłego projektu #PrzyjacieleRadiaKatowice 24 kwietnia o godz. 17:50 na antenie, na FB i YT Radia Katowice.

Do nagrania powstał specjalny klip, do obejrzenia w serwisie YouTube, Facebook i na stronie radio.katowice.pl.

Do projektu Radia Katowice dołączyło kilkudziesięciu polskich artystów wywodzących się z województwa śląskiego. Wśród nich Sebastian Riedel, Dżem, Marcin Wyrostek, Piotr Kupicha – Feel, Olek Klepacz – Formacja Nieżywych Schabuff, Jacek Kuderski – Myslovitz, Frele, KSW 4 Blues, Alicja Boncol, Jakub Jantos, Jan Gałach, Dawid Mędrzak – Sonbird, Puton Rock i Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk”. To doskonały sposób na pokazanie wspólnych emocji, jedności i wzajemnego wsparcia w tych trudnych czasach. – mówi Piotr Ornowski, Prezes Radia Katowice. – Chyba, każdy z nas zadaje sobie naiwne pytania, na które niezależnie od wieku nie znajduje odpowiedzi… Czas, w którym przyszło nam żyć chyba jak nigdy dotąd uświadamia nam, że w życiu piękne są tyko chwile… Ta pełna nadziei i optymizmu, wersja legendarnego utworu to nasze skromne wsparcie dla trudów wszystkich tych, którzy często narażając swoje zdrowie i życie wypełniają swoją misje. Chylimy przed Nimi czoło. – dodaje Piotr Ornowski.

 

Pin It on Pinterest

Share This