15 maja o godz. 19:00, w cyklu Nie tylko rock’n’roll, odbędzie się koncert Golden Life, w Studio im. Budki Suflera. Koncert będzie zamknięty dla publiczności. Transmisja na antenie Radia Lublin. Transmisja odbędzie się na antenie Radia Lublin, streaming na radio.lublin.pl, profilu Radia Lublin na Facebooku oraz radiowym kanale YouTube.

Golden Life to zespół legenda, działający z powodzeniem od wielu lat w Polsce, jak i poza jej granicami. Debiut płytowy z 1991 roku, był efektowny i głośny. Eklektyczna muzyka formacji Golden Life przypadła do gustu tak publiczności, jak i dziennikarzom. Grupę okrzyknięto zespołem roku, a album Midnight Flowers – płytą roku. Tak zaczęła się droga na szczyt formacji, która miała okazać się wkrótce jedną z ważniejszych na polskiej scenie rockowej.

Golden Life jest jednym z najczęściej koncertujących zespołów w Polsce (średnio 50 koncertów rocznie). Ich występy gromadzą wielopokoleniową publiczność, bawiącą się doskonale przy ich muzyce. Piosenki Golden Life pojawiły się na ścieżce dźwiękowej do filmów Szczęśliwego Nowego Jorku, Młode wilki czy najpopularniejszych seriali: Magda M, Złotopolscy, Przyjaciółki.

2019/2020 to rok XXX-lecia zespołu, który gra w składzie:

Adam Wola Wolski – wokal
Karol Skrzyński – perkusja
Jacek Bodek Bogdziewicz – bas, wokal
Jarosław Pastyl Turbiarz – gitary, wokal
Michał Wierzba Saidowski – gitary, wokal

Więcej na: radio.lublin.pl

 

Pin It on Pinterest

Share This