28 maja, godz. 18:00, Studio im. Budki Suflera, w cyklu Kryminalne czwartki w Lublinie spotkanie z Bartoszem Szczygielskim. Spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności. Streaming na radio.lublin.pl, Kanale YouTube Radia Lublin, FB Radia Lublin i Stowarzyszenia Przyjaciół Radia Lublin.  Zapraszamy na spotkanie on-line! 

Bartosz Szczygielski – recenzent i autor opowiadań. Dwukrotny laureat w konkursie na opowiadanie organizowanym w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kryminału we Wrocławiu. Debiutował w 2010 roku opowiadaniem w kwartalniku „QFant”. Swoje teksty publikował m.in. w magazynie „Tekstualia” oraz „Papermint”. Wielbiciel dobrego filmu, książki i tatuażu. Nigdy nie nauczył się pływać, ale nieźle radzi sobie z malowaniem. Aorta to jego debiut powieściowy. Kolejne książki cyklu z komisarzem Bysiem to Krew i Serce. Podczas spotkania zaprezentujemy thriller Krok trzeci.

Krok trzeci

Magda ma idealne życie. Przystojnego męża, świetną pracę i piękne mieszkanie, ale za drzwiami sypialni czai się mrok. Niewypowiedziane słowa i skrywane tajemnice w końcu dają o sobie znać. Jej idealny świat rozsypuje się niczym domek z kart w ciągu jednej nocy. Ta noc obudziła demony, pozostawiając Magdę z kłamstwami, które nie przestają boleć, i pytaniami, na które nie zna odpowiedzi… i jest też ona…

Pin It on Pinterest

Share This