Gdzie można przeżyć niezapomniane wakacje? Jakie miejsca warto odwiedzić podczas letnich wypadów? Jak zaplanować rodzinną wycieczkę z dala od tłumów turystów?

W wakacje Radio Kraków rusza w podróż po Małopolsce! Przewodnikami są dziennikarze Radia Kraków: Magda Zbylut-Wiśniewska, Maja Dutkiewicz, Teresa Gut, Maciek Skowronek i Marek Modela. Ich odkrycia można poznać słuchając audycji „Skarby Małopolski” w nowej, wakacyjnej formule – w każdą sobotę od 10.00 do 13.00. Nie zabraknie także znakomitej, wakacyjnej muzyki – podróżując po Małopolsce odkrywamy także  lokalne muzyczne talenty.

Co tydzień mobilne studio Radia Kraków nadawać będzie z innego zakątka Małopolski: 4 lipca  z Kościeliska, 11 lipca z Zawoi, 18 lipca – Szczawnicy, 25 lipca – z Pleśnej, 1 sierpnia – z Olkusza, 8 sierpnia – z Krynicy-Zdrój, 15 sierpnia – z Tarnowa, 22 sierpnia z Wysowej-Zdrój, a 29 sierpnia z Nowego Sącza.

Szukamy nieodkrytych dotąd zakątków, próbujemy lokalnych specjałów, prezentujemy atrakcje turystyczne i podpowiadamy, jak ciekawie spędzić czas. A przede wszystkim rozmawiamy z gośćmi w plenerowym studiu Radia Kraków. Zapraszamy do odkrywania „Skarbów Małopolski” z Radiem Kraków w każdą sobotę od 10.00 do 13.00.

Wakacyjnej akcji Radia Kraków towarzyszy wakacyjna zabawa dla słuchaczy i odwiedzających latem  Małopolskę. Wszyscy, którzy zechcą podzielić się swoimi zdjęciami swoich ulubionych małopolskich zakątków, wezmą udział w konkursie „Moje skarby Małopolski”. Co tydzień z nadesłanych zdjęć słuchacze wybierać będą zdjęcie tygodnia, a po wakacjach radiowe jury przy wsparciu profesjonalnych fotografików wybierze 12 najlepszych zdjęć, z których powstanie wyjątkowy kalendarz Radia Kraków na 2021 rok prezentujący „Skarby Małopolski” w obiektywie słuchaczy.

Więcj na: radiokrakow.pl

 

Pin It on Pinterest

Share This