Letnia ramówka Radia Poznań to nowe ciekawe formaty, autorskie pasma, wyjątkowi ludzie. Do zmian inspirują słuchacze. Chcemy tworzyć przy ulicy  Berwińskiego 5  prawdziwą radiową rodzinę.

Wakacyjne poranki rozpoczynamy z Marcinem Żyskim, który jest gospodarzem audycji „Radioranek”. Od godziny 6:00 do godziny 9:00 codzienna porcja informacji, pobudzającej muzyki i pełna pozytywnej energii. W paśmie porannym ważne miejsce zajmuje audycja „Kluczowy temat”, która gwarantuje publicystykę na najwyższym poziomie. Radiowy poranek dopełniają informacje dla kierowców, serwisy sportowe , pogoda i felieton satyryczny krytyka filmowego Wiesława Kota.

Przedpołudniową część naszej anteny przejmuje znakomity duet Anna Jaworska i Sławomir Bajew. Od godziny  9.00  do godziny 12.00 w eterze gości „Mała czarna latem”. Gospodarze programu poruszają tematy w swobodnym stylu. Niezapomniane hity polskiej sceny muzycznej tworzą przyjazną atmosferę, którą szczególnie cenią nasi słuchacze.

„W środku dnia” to audycja, w której oddajemy głos słuchaczom i ekspertom. To oni są komentatorami wydarzeń z naszego regionu i kraju

Od godziny 13:00 do godziny 16:00 na program „Berwińskiego 5” ( tytuł audycji nawiązuje do nazwy ulicy, przy której mieści się Radio Poznań) zaprasza Franciszek Walerych. „Berwińskiego 5” przepełnione jest humorem, satyrą, anegdotą. Czerpiemy z radiowych archiwów przypominając słuchaczom kultowe skecze, kabarety i niecodzienne rozmowy. W paśmie znalazło się miejsce na  kalendarium historycznych wydarzeń „Radio Unitra”.

W „Tytule tygodnia” prezentowane są fragmenty książek, które są autorskim wyborem dziennikarzy działu kultury Radia Poznań.

Po godzinie 16:00 antenę przejmuje Roman Wawrzyniak i jego program „Wielkopolskie popołudnie”. Publicysta i dziennikarz, który znany był do tej pory z telewizji. Merytoryczne rozmowy, ciekawe spostrzeżenia i refleksje to domena autora pasma.

Joanna Divina i Jerzy Piasny relaksują słuchaczy po całym dniu pełnym wrażeń w audycji „Dwie godziny dla radiowej rodziny”. Od godziny 19:00 czas na wieczorne rozmowy ze słuchaczami i piękną muzykę. Znalazło się też miejsce dla najmłodszych, którzy z ochotą przyjmują zaproszenie do audycji.„ Za siedmioma górami”.

Słuchaj nas codziennie. Radio Poznań. Pierwsze w Wielkopolsce!

Więcej na: radiopoznan.fm

Pin It on Pinterest

Share This