W piątek 11 września po godzinie 18:00, Radio Dla Ciebie zaprasza do posłuchania koncertu z cyklu Jazz dla Ciebie. Wystąpią: Krzysztof Cugowski i Tomasz Kałwak. Transmisja również na stronie rdc.pl i na kanale RDC w serwisie YouTube.

Krzysztof Cugowski, legenda polskiej sceny, charyzmatyczny wokalista obdarzony niepowtarzalnym głosem. Współtwórca Budki Suflera i współkompozytor wielu przebojów grupy. Od zakończenia działalności zespołu poświęcił się solowym projektom. Porusza się między ulubionym rockiem, rhythm and blues’em aż po muzykę klasyczną.

Od dwóch lat występuje z Zespołem Mistrzów złożonym z prawdziwych tuzów polskiej sceny jazzowej i rockowej. Efektem współpracy z grupą jest, wydana 8 maja, podwójna płyta 50/70 Moje Najważniejsze. Wydawnictwo stanowi podsumowanie pięciu dekad Artysty na scenie i zapowiedź nowego otwarcia.

Jednym z Mistrzów jest znakomity pianista, Tomasz Kałwak. Autor muzyki filmowej, teatralnej, doskonały aranżer i wykładowca akademicki. Współpracował z czołówką polskiej sceny muzycznej. Z Krzysztofem Cugowskim tworzą niepowtarzalny duet, który łączy nie tylko doświadczenie, charyzma i świetne brzmienie, ale również niezwykła nić muzycznego porozumienia i prawdziwej przyjaźni.

Partnerem koncertu jest Stowarzyszenie Autorów ZAiKS.

Transmisja koncertu 11 września  2020 r.  po godzinie 18:00. Zapraszamy!

Radia dla Ciebie możecie słuchać w Warszawie na 101 FM oraz pasmach lokalnych albo online na: rdcpl/rdcplayer.

Pin It on Pinterest

Share This