30 października, godz. 19:00, Studio im. Budki Suflera, w cyklu Nie tylko rock’n’roll koncert Wiesława Tupaczewskiego. Transmisja odbędzie się na antenie Radia Lublin. Streaming na radio.lublin.pl, profilu Radia Lublin na Facebooku i radiowym kanale YouTube.

Wiesława Tupaczewskiego znamy jako założyciela kabaretu OT.TO. Jest z nim związany nieprzerwanie od lat. Niewiele jednak osób zna jego drugą twarz – wyciszonego, romantycznego barda. Jego nowy projekt muzyczny to swoisty liryczny „coming out” poety skrywającego się pod maską kabareciarza.

Listy to płyta o uczuciach, rozczarowaniach i akceptacji, ale głównie o miłości będącej najpotężniejszą siłą kierującą naszym życiem. Każda piosenka z albumu mogłaby być listem. I każdy z nas ma znany tylko sobie adres, na który mógłby wysłać spisane słowa którejś z piosenek. Tak dzieje się i w przypadku tej płyty, której autor wierzy, że uda mu się dotrzeć do właściwego adresata.

Na scenie artyście towarzyszą znakomici muzycy. Na akordeonie, wirtuoz – Patryk Sztabiński. Za całą produkcję i brzmienie albumu Listy odpowiadał utalentowany wokalista i producent muzyczny – Kovalczyk.

Więcej na: radio.lublin.pl

Pin It on Pinterest

Share This