4 grudnia o godzinie 19:00, Studio im. Budki Suflera, w cyklu Nie tylko rock’n’roll odbędzie się koncert Głosy Miasta. Transmisja na antenie Radia Lublin, streaming na radio.lublin.pl, profilu Radia Lublin na Facebooku i radiowym kanale YouTube.

Głosy Miasta – projekt zrealizowany dzięki wsparciu Miasta Lublin. Piosenki Pawła Błędowskiego w opracowaniu znakomitego gitarzysty Piotra Bogutyna (muzyk zespołów Renaty Przemyk i Anny Karwan) śpiewają: Monika Kowalczyk, Anna Michałowska, Natalia Wilk, Łukasz Jemioła, Mateusz Obroślak i sam Paweł Błędowski. Gościnnie na fortepianie zagrał dyrygent i kompozytor Tomasz Momot. Piosenki są niezwykle przebojowe, a różnorodność głosów sprawia, że płyty znakomicie się słucha.

Paweł Błędowski – muzyk, autor piosenek, historyk i dziennikarz radiowy. Od 1998 roku występuje, wykonując swój autorski materiał. W 2000 roku reprezentował Lublin na XXXVI Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie. W 2001 roku założył rockowy zespół Londyn. Podczas 12 lat swej działalności formacja osiągnęła wiele sukcesów związanych z koncertową działalnością. W 2010 roku światło dzienne ujrzał ich album zatytułowany Coraz Dalej Dom. W 2014 roku Paweł, dzięki Stypendium Prezydenta Miasta Lublin zrealizował autorski projekt muzyczny pod tytułem Pod wiatr. Poza muzyką Paweł Błędowski jest dziennikarzem Radia Lublin, jest także jednym z najlepszych w Polsce znawców muzyki i biografii zespołu The Beatles.

 

Kolejne imprezy w Radiu Lublin:

8 grudnia, godz. 18:00, Studio im. Budki Suflera – Na własne uszy, spotkanie z Waldemarem Modestowiczem

11 grudnia, godz. 19:00, Studio im. Budki Suflera – Nie tylko rock’n’roll, koncert Iwony Skwarek i Michała Trzpioły

15 grudnia, godz. 18:00, Studio im. Budki Suflera – Na własne uszy, spotkanie z Katarzyną Michalak

Więcej na: radio.lublin.pl

Pin It on Pinterest

Share This