Na antenie Radia Gdańsk będzie jeszcze więcej regionu słupskiego. Od 1 grudnia program miejski stacji nadawany w Słupsku jest dłuższy. Oprócz dotychczasowych dwóch godzin od południa do godziny 14:00, dziennikarze Radia Gdańsk przygotowują również program poranny od 7:00 do 8:00 rano.

Dotychczas słupskie pasmo zajmowało na antenie dwie godziny dziennie. Teraz dołożono jeszcze jedną. Dziennikarze słupskiej redakcji prowadzą najpierw poranne pasmo w godz. 7:00 – 8:00, potem nadawany jest program Radia Gdańsk. Kolejne dwie godziny lokalnych treści zaplanowano między godz. 12:00 – 14:00. Taka ramówka obowiązuje od poniedziałku do piątku.

– Na pewno będziemy starali się wprowadzać naszych słuchaczy w Słupsku i regionie w dobry nastrój od rana. Nie zabraknie najświeższych wiadomości z miasta i regionu, informacji drogowych, danych o pogodzie i najważniejszych wydarzeniach. Będą też poranni goście i przegląd lokalnej prasy – tak dziennikarze rozgłośni zachęcają do słuchania nowego pasma. – Możemy zapewnić, że, zarówno od 7:00 do 8:00, jak i od 12:00 do 14:00, Słupsk na naszej antenie będzie w centrum uwagi.

Radio Gdańsk swój program nadaje w Słupsku na częstotliwości 102 FM.

Więcej na: radiogdansk.pl

Pin It on Pinterest

Share This