Największy konkurs z wiedzy literackiej w województwie podlaskim. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia zapraszamy do wspólnej zabawy słuchaczy Polskiego Radia Białystok.

Przez 10 dni Polskie Radio Białystok zadaje pytania z zakresu literatury i wydarzeń związanych z książkami. Potem 25 osób otrzymuje od nas ogromne paczki z książkami – w sam raz na prezenty gwiazdkowe.

Regulamin konkursu

Sponsorzy Gwiazdki z książką 2020

 

Konkurs trwa do 11 grudnia 2020 r. Rozstrzygnięcie konkursu Gwiazdka z Książką nastąpi w niedzielę, 20 grudnia 2020 roku od godz. 14:05 na antenie Radia Białystok S.A. Nagrodami w XXIV edycji konkursu jest 20 zestawów książek. Aby otrzymać nagrodę należy odpowiedzieć poprawnie na dziesięć pytań związanych z najważniejszymi wydarzeniami literackimi i wydawniczymi mijającego roku, przesłać odpowiedzi na kartce pocztowej pod adresem Polskie Radio Białystok, ul. Świerkowa 1, 15-328 Białystok lub drogą mailową gwiazdka@radio.bialystok.pl oraz zostać wybranym podczas finału. Termin dostarczania kartek i odpowiedzi mailowych: 18 grudnia 2020 r. do 16:00.

Więcej na: radio.bialystok.pl

Pin It on Pinterest

Share This