Największe przeboje w sylwestrowy wieczór bez wychodzenia z domu. Ten sylwester będzie inny, ale czy oznacza, że musi być gorszy? W żadnym wypadku! Radio Gdańsk przygotowało dla swoich słuchaczy specjalny sylwestrowy program. Można więc bezpiecznie powitać Nowy Rok przy doskonałej muzyce, nie wychodząc z domu.

Sylwestrowy wieczór na falach Radia Gdańsk rozpocznie się parę minut po godzinie 18:00. Każdy z członków redakcji muzycznej zaprezentuje swoje ulubione przeboje, bez których nie wyobraża sobie udanej prywatki. Sześć osobowości, sześć muzycznych gustów i sześć dźwiękowych światów. Zapowiada się różnorodnie, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zabraknie też ciekawostek i niespodzianek muzycznych.

Na początek swoje imprezowe “creme de la creme” zaprezentuje Piotr Bonar. Następnie po 18:30 radiowo-muzyczne stery przejmie Marek Cegielski. Zaraz po 19:00 przy mikrofonie zasiądzie Kamil Wicik, zaś po 19:30 na tym miejscu zmieni go Maksymilian Mróz. Kobiecy “rodzynek” w tym męskim cieście pojawi się na antenie Radia Gdańsk kilka minut po 20:00. Ewelina Potocka po raz kolejny udowodni, że potrafi momentalnie rozkręcić imprezę i namówić do zabawy każdego. A na finał, o 20:30, anteną zawładnie Tomasz Galiński.

ZABAWA TRWA DALEJ

Ale czy to koniec? Oczywiście, że nie. Od godziny 21:00 specjalny sylwestrowy set, przygotowany dla słuchaczek i słuchaczy Radia Gdańsk, zaprezentuje DJ Gambit. Usłyszymy niezapomniane przeboje, przy których trudno będzie usiedzieć w jednym miejscu. Wspólnie z nim powitamy nowy rok i będziemy się bawić aż do godziny 2:00.

 

 

 

 

Na sylwester z Radiem Gdańsk zapraszamy, oczywiście 31 grudnia od godziny 18:00. Spędźmy ten wieczór bezpiecznie razem i pamiętajmy – jaki sylwester, taki cały nowy rok!

 

Więcej na: radiogdansk.pl/

 

Pin It on Pinterest

Share This