Nowe audycje muzyczne w Radiu Opole!

To już tradycja, że od poniedziałku do piątku od 17:00 do 19:00 na antenie Radia Opole króluje dobra muzyka. Gospodarzem “Dobrego Grania” w poniedziałki, wtorki, środy i piątki będzie “człowiek, który żadnych (długich) pytań się nie boi”, czyli Tomasz Wojtyłko.
Czwartkowe pasmo przejmie radiowiec, którego fanom muzyki przedstawiać nie trzeba: Piotr Metz! W audycji “Muzyka Nowa” zaprezentuje nowości, bo właśnie w piątki zwykle się ukazują, ale nie tylko. W miarę możliwości z osobistą rekomendacją wykonawcy, w miarę możliwości z wykonaniem na żywo z tajemniczej Czarnej Barki, która niejedno już słyszała… Z kolei w soboty “7:00 P.M.“. Eklektyczny, bo wysoce oczywisty, zestaw muzyki, nie przejmujący się gatunkami. Z reguły mało słowa a dużo muzyki, chyba że gość programu zacny i rozmowny. Piotr Metz zaprasza do słuchania w soboty do 22:00.

Piotr Metz  
Radiowiec. Posiadacz zbyt dużej ilości płyt The Beatles i vintage’owego sprzętu audio. Oraz barki na Wiśle i pocztówki od Johna Lennona. Pracował w prawie wszystkich radiach w Polsce, nadawał z BBC. Rozmawiał z Madonną, Jaggerem, Prince’m /u niego w domu/, Knopflerem, Pagem i McCartney’em. Psychofan płyty “Helicopters” Johna Portera i SBB. Oraz Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, gdzieś do końca lat siedemdziesiątych.

Do słuchania audycji 7:00 P.M. Piotr Metz zaprasza w sobotę od 19:05 do 22:00.
Z autorem można kontaktować się mailowo: piotr.metz@radio.opole.pl 

Posłuchaj audycji “7:00 P.M.” z 2 stycznia 2021 roku

Więcej na: radio.opole.pl/

Pin It on Pinterest

Share This