KOMBI przez jedno „I” warto dodać.

Od pewnego czasu lider zespołu i kompozytor największych przebojów KOMBI Sławomir Łosowski oraz wokalista, który je w latach 80. wyśpiewał Grzegorz Skawiński, funkcjonują na rynku muzycznym osobno. Ten drugi swoim głosem firmuje projekt KOMBI z dwoma literami „I” na końcu, w jego składzie jest również Waldemar Tkaczyk, basista oryginalnego składu.

Założyciel i twórca oryginalnego brzmienia formacji Sławomir Łosowski występuje dziś z wokalistą Zbigniewem Filem, z którym właśnie nagrał nową piosenkę „Minerał życia”. Czy to zapowiedź zupełnie nowego albumu? Czy to zwiastun nowego kierunku, w jakim podąża zespół jednego z najważniejszych i najbardziej innowacyjnych muzyków w historii polskiej muzyki rozrywkowej? Czego jeszcze możemy oczekiwać od KOMBI w roku 2021?

Na te między innymi pytania Sławomir Łosowski będzie odpowiadał na antenie Radia Poznań w tym tygodniu, akompaniować mu będą niezapomniane linie melodyczne i charakterystyczne dźwięki, które sam przez lata komponował i które wydobywał ze swoich syntezatorów.

Piosenki z repertuaru KOMBI przez cały ten tydzień królować będą na antenie Radia Poznań, poza tym zachęcamy do wysłuchania rozmowy z artystą tygodnia – najpierw w środę (27/01/2021) po 10:00, następnie w sobotę (30/01/2021) po 16:00. Do usłyszenia! 

Pin It on Pinterest

Share This