19 lutego, godz. 19:00, Studio im. Budki Suflera w Radiu Lublin – koncert Karo Szczurowskiej w muzycznym cyklu Nie tylko rock’n’roll. 

Koncert odbędzie się wyłącznie w formie online. Streaming na radio.lublin.pl; profilu Radia Lublin na Facebooku i radiowym kanale YouTube.

Karo Szczurowska debiutuje albumem zatytułowanym Karo Szczurowska, którym rozpoczyna nowy etap na swojej drodze muzycznej. Na płycie znalazły się kompozycje i teksty zarówno Karo jak i Grzegorza Stasiuka, Pauliny Romaniuk czy Aleksandry Dzierżawskiej. Album utrzymany jest we współczesnym stylu pop. – Ta płyta to opis i zbiór wszystkich moich myśli, które udało mi się przelać na papier. Teraz moim największym marzeniem jest to, aby w jakiś sposób słuchacz odnalazł w tym siebie. – mówi Karo Szczurowska.

Ta 18-letnia wokalistka zachwyciła swoim talentem widzów pierwszej edycji The Voice Kids. Była częścią drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Jest też kompozytorką i autorką tekstów. Gra na skrzypcach i fortepianie. Uczy się w Krakowie w liceum ogólnokształcącym i chce ukończyć studia medyczne, ale jednocześnie jej największym marzeniem jest to, aby spełniać się muzycznie.

 

Więcej na: radio.lublin.pl

Źródło: RL/ MKostecki

Pin It on Pinterest

Share This