Wszystkie oblicza Jana Borysewicza to hasło, które wróci do nas jesienią tego roku, w związku z wydaniem płyty pod takim właśnie tytułem. Radio Poznań obliczami artysty zajęło się już teraz. Tydzień z Janem Borysewiczem i Lady Pank w Radiu Poznań zwieńczy wywiad w sobotę, 24 kwietnia, od 16:05.

Tradycyjnie Radio Poznań ma dla słuchaczy nie tylko przegląd twórczości artysty tygodnia, ale także obszerny wywiad – Jan Borysewicz odpowiadał na pytania Marcina Żyskiego przez prawie godzinę, dzieląc się wspomnieniami nie tylko z 40 lat owocnej kariery jego zespołu Lady Pank, ale też historiami związanymi z innymi projektami, w których brał udział. Będzie między innymi o nagrywaniu trzech albumów z Budką Suflera, współpracy z Tadeuszem Nalepą, Grzegorzem Ciechowskim czy Jackiem Skubikowskim.

Jeden z rekordzistów w kategorii najwięcej skomponowanych przebojów i jednocześnie gitarzysta grupy Lady Pank opowie też o chodzeniu na żużel, graniu w gry komputerowe, wyprawie do Stanów Zjednoczonych i nie tylko.

Pin It on Pinterest

Share This