Skrzypaczka Karolina Nowotczyńska i pianista Łukasz Chrzęszczyk będą bohaterami koncertu z cyklu „Kwarantanna w Hi-Fi” w studiu Radia dla Ciebie. Recital w czwartek od 18:05. Transmisja na  antenie stacji, a także na rdc.pl, na kanale RDC w serwisie YouTube oraz w aplikacji mobilnej. Zapraszamy!

Karolina Nowotczyńska to skrzypaczka, laureatka wielu międzynarodowych konkursów skrzypcowych i kameralnych. Ma na swoim koncie szereg występów w Polsce i za granicą. Od roku 2019 jest dyrektorem Elbląskiej Orkiestry Kameralnej. W duecie z Łukaszem Chrzęszczykiem w tym samym roku wydała płytę z utworami Witolda Lutosławskiego i Krzysztofa Pendereckiego na skrzypce i fortepian.

Łukasz Chrzęszczyk – pianista, laureat międzynarodowych konkursów muzycznych. Jako solista i kameralista prowadzi wszechstronną działalność artystyczną, zajmując się zarówno twórczością wieków minionych, jak i tą najbardziej współczesną. Wykładowca Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina od 2014 roku, od roku 2019 adiunkt uczelni.

„Kwarantanna w Hi-Fi” w każdy czwartek w RDC

Realizacja projektu „Kwarantanna w Hi-Fi” stała się możliwa dzięki dyrektorowi Yamaha Music Poland – Markowi Lamertowi, który udostępnił Radiu dla Ciebie profesjonalny instrument koncertowy – fortepian Yamaha CF6. Koncerty prowadzi prezes RDC – Tadeusz Deszkiewicz.

Wszystkie koncerty w ramach cyklu „Kwarantanna w Hi-Fi” transmitowane są na antenie Radia dla Ciebie, a także na stronie rdc.plna kanale RDC w serwisie YouTube oraz w aplikacji mobilnej. 

KWARANTANNA W HI-FI. ZOBACZ WSZYSTKIE KONCERTY CYKLU RADIA DLA CIEBIE

 

Pin It on Pinterest

Share This