14 maja, godz. 19:00, Studio im. Budki Suflera w Radiu Lublin – koncert  zespołu Michała Sołtana (Nie tylko rock’n’roll). Koncert odbędzie się wyłącznie w formie online.

 

Michał Sołtan – gitarzysta, kompozytor, wokalista. Wypracował swój niepowtarzalny i charakterystyczny styl oraz brzmienie. Jest absolwentem Wydziału Jazzu Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Finalista koncertu “Debiuty” podczas 55. KFPP w Opolu. Wydał debiutancką płytę pt. “MaloGranie”, na której wśród gości znalazł się m.in. Dante Luciani, puzonista Franka Sinatry. Gościł i występował w programach takich, jak Onet Rano, Pytanie na Śniadanie, Halo Polonia, Mamma Mia, Dzień Dobry TVN. Jest zaangażowany w projekty charytatywne przeciw FASD, fundację pomocy Goldenom Aurea.

W czasie powszechnej izolacji spowodowanej pandemią koronawirusa przez ponad 60 dni (czym ustanowił swoisty rekord!) o stałej porze dnia wychodził na balkon, by za pomocą muzyki dodać sąsiadom otuchy w tych ciężkich chwilach. Usłyszała wtedy o nim cała Polska!

Źródło: RL/ MKostecki

Pin It on Pinterest

Share This