„Radio dla Ciebie – Radio Gwiazd” – pod takim hasłem dziś, o godzinie 19:00 rozpocznie się uroczysta gala Radia dla Ciebie. Podczas uroczystości nastąpi wręczenie nagród Rady Programowej RDC, Prezesa Radia dla Ciebie Tadeusza Deszkiewicza oraz Stowarzyszenia Autorów ZAiKS. Wystąpią znani z anteny RDC wykonawcy. Transmisja na rdc.pl, na kanale Radia dla Ciebie w serwisie YouTube, na Facebooku oraz w aplikacji mobilnej. 

Uroczysta gala „Radio dla Ciebie – Radio Gwiazd” już dziś w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7 w Warszawie. Początek o godzinie 19:00.

W trakcie gali odbędzie się koncert, na którym wystąpią prowadzący znani z anteny Radia dla Ciebie, między innymi: Marcin Styczeń, Piotr Zubek, Zuzanna Całka, Gośka Bańka, Nula Stankiewicz i Janusz Strobel, Karol Radziwonowicz oraz Janusz Olejniczak. Radio dla Ciebie może pochwalić się jedną z najbardziej ambitnych i najbardziej różnorodnych ramówek wśród rozgłośni radiowych.

– Pomyślałem, że z jeden strony zaprezentuję jakąś swoją autorską piosenkę, a z drugiej strony będzie ukłon w stronę Leonarda Cohena, którego piosenki przetłumaczyłem. Siódmego listopada mija pięć lat od śmierci Cohena, gala odbywa się czwartego, zatem na kilka dni przed tą rocznicą zaprezentuję jeden utwór tego wielkiego kanadyjskiego barda – zaprasza Marcin Styczeń, wokalista, autor audycji „Każesz mi śpiewać” w RDC.

„Radio otwarte na kulturę”

– Radio dla Ciebie to idealne miejsce, by o kulturze mówić. To radio na kulturę otwarte, kulturze przyjazne. My, jako twórcy, postaramy się to udowodnić na nadchodzącej gali, gdzie zaśpiewam dwa utwory. Ich tytuły na razie pozostaną owiane tajemnicą – zachęca Piotr Zubek, prowadzący audycję „Słowem, piosenka”.

– W Radiu dla Ciebie nie brakuje gwiazd. Niektóre z nich zabłysną podczas uroczystej gali, a państwo mogą być tego świadkami – zapowiada Nula Stankiewicz – wokalistka, która wspólnie z Januszem Stroblem prowadzi program „Trzeba marzyć”. – Serdecznie zapraszamy do wysłuchania koncertu, który odbędzie się 4 listopada po godzinie 19:00 w studiu Agnieszki Osieckiej w Warszawie – dodaje Strobel.

„Twórczy ludzie to znak rozpoznawczy”

– Radio zawsze artystów przyciągało. Odkąd pamiętam, tę rozgłośnię tworzyli twórczy ludzie. To jest taki znak rozpoznawczy tej rozgłośni – podkreślił Marcin Styczeń.

– Cieszę się za każdym razem, gdy tu przychodzę – dodał wybitny pianista Janusz Olejniczak, współtwórca audycji „Co słychać?”– Radio dla Ciebie już od prawie trzech lat stało się bardzo bliskim radiem i bardzo bliskim miejscem spędzenia każdego piątku wraz z moim przyjacielem Jurkiem Kisielewskim. Mówię zupełnie szczerze, to jest najprzyjemniejszy dzień w tygodniu – wyjaśnił.

„Głęboko artystyczna częstotliwość”

– Radio dla Ciebie dla mnie to głęboko artystyczna częstotliwość. To także nasza wtorkowa francuska uczta, którą serwuję Państwu już od ponad roku. Coś dla ducha i coś dla ciała. Wspólnym mianownikiem zaś jest miłość. Wszechobecna we francuskich piosenkach. Panie i Panowie, zapraszam na uroczystą galę „Radio dla Ciebie – Radio Gwiazd” – powiedziała Gośka Bańka, autorka audycji Rendez vous z Gośką Bańką.

Transmisja na rdc.pl, na kanale Radia dla Ciebie w serwisie YouTube, na Facebooku oraz w aplikacji mobilnej RDC.

Radia dla Ciebie można słuchać w Warszawie na 101 FM, w pasmach lokalnych oraz online na rdc.pl/rdcplayer.

Pin It on Pinterest

Share This