Prezes Radia Poznań Pana Maciej Mazurek zaprasza do wysłuchania bezpośredniej relacji z sesji naukowej „Polska – pomiędzy starym zagrożeniem a nową szansą”. Zapraszamy już 12 maja! 

Konferencja naukowa poświęcona jest  stosunkom międzynarodowym i roli Polski  w nowej, niebezpiecznej, sytuacji w Europie. Składa się z trzech paneli, w których udział wezmą: politycy, dyplomaci, naukowcy i dziennikarze. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele rozgłośni regionalnych Polskiego Radia, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Rady Mediów Narodowych i Krajowej Rady radiofonii i Telewizji. Patronat honorowym nad konferencją objął Pan Minister Szymon Szynkowski vel Sęk. Współpracujemy przy realizacji tego wyjątkowego przedsięwzięcia z Instytutem Zachodnim oraz Stowarzyszeniem „Twórcy dla Rzeczpospolitej”.

Relacja  będzie dostępna na kanałach YOU TUBE Radia Poznań oraz Filmoteki Narodowej Instytutu Audiowizualnego 12 maja od godziny 9:30 do 14:30 i została zorganizowana w ramach uroczystych  obchodów 95 rocznicy powstania Radia Poznań.

PATRONI MEDIALNI: Głos Wielkopolski  ,TVP3 Poznań , Gazeta Polska, FINA , W SIECI

Więcej na: radiopoznan.fm

Pin It on Pinterest

Share This