Poznaj nas
_____

Audytorium17 to grupa radiowa składająca się  z 17 Rozgłośni Regionalnych Polskiego Radia, 6 stacji miejskich w dużych miastach i 3 stacji nadających cyfrowo w technologii DAB +. Nasze stacje pokrywają zasięgiem 100 procent terytorium Polski. Audytorium 17 zapewnia swoim Klientom pełną obsługę w zakresie reklamy i promocji na wszystkich naszych antenach.

.  Audytorium17 istnieje już ponad 20 lat. Naszym zadaniem jest reprezentacja handlowa 17 Rozgłośni Regionalnych Polskiego Radia na rynku ogólnopolskim i ponadregionalnym w zakresie pozycjonowania i sprzedaży produktów radiowych. Zajmujemy się także działaniami promocyjnymi związanymi z budowaniem wizerunku Największej sieci radiowej Polskiego Radia. Największą siłą marki Audytorium17 jest 17 Rozgłośni Regionalnych Polskiego Radia, które w swoich miastach, województwach, powiatach i gminach od kilkudziesięciu lat tworzą wielomilionową grupę wiernych słuchaczy. Rozgłośnie te są liderami w rankingach rozpoznawalności, wiarygodności i zaufania, a ich czas reklamowy wykorzystują wszystkie znaczące firmy w całej Polsce. Stacje Audytorium17 oraz sześciu anten miejskich jako jedyne szczegółowo informują o wydarzeniach w swoich regionach, prezentują wiadomości, wywiady, reportaże oraz poruszają sprawy, które bezpośrednio dotyczą Polaków. 12 naszych Rozgłośni zajmuje pierwsze miejsce wśród wszystkich lokalnych rozgłośni nadających na obszarze 16 województw.

• Nasi słuchacze to osoby, które ukończyły 25 lat i zainteresowane są informacjami ze swojego regionu, relacjami na żywo z wydarzeń sportowych, analizami ekonomicznymi czy informacjami dla kierowców oraz szczegółową prognozą pogody. Słuchacze stacji miejskich zaś to osoby, które nie ukończyły jeszcze 40 roku życia, mają dyplom wyższej uczelni, są menadżerami czy przedstawicielami wolnych zawodów.

100 nadajników naziemnych (FM) – najwięcej wśród wszystkich nadawców radiowych w Polsce, stacji regionalnych ulokowane w całej Polsce zapewniają jeden z najlepszych w Polsce radiowych zasięgów technicznych, co sprawia, że Rozgłośnie Regionalne obejmują swoim zasięgiem, nie tylko województwa (w których nadają), lecz również część terytorium województw ościennych.

• Nasze stacje to także nowoczesna technika i dynamiczne zarządzanie ofertą programową i reklamową. To sieć lokalnych korespondentów, którzy dostarczają najnowsze informacje z każdej części regionu. Proponując niski koszt dotarcia i w każdym przypadku gwarantując indywidualne podejście do oczekiwań Klienta staramy się maksymalizować jego korzyści z kampanii realizowanych w naszych mediach. Proponujemy klientom zakup i realizację kampanii w 17 Rozgłośniach Regionalnych Polskiego Radia oraz sześciu stacjach miejskich. Każdy klient może za pośrednictwem Audytorium 17 kupić kampanię zarówno w wybranych stacjach jak i w pakietach ogólnopolskich. W ramach naszych usług oferujemy produkcję i kreację spotów reklamowych i innych materiałów dźwiękowych. Proponujemy także przygotowanie i realizację niestandardowych akcji marketingowo – reklamowych: audycji, konkursów czy sponsoringu. Zaufały nam największe firmy w Polsce: zarówno podmioty prywatne jak i należące do skarbu państwa.

• Planujemy dalsze rozbudowanie naszej oferty i wykorzystanie w pełni potencjału 17 Rozgłośni Regionalnych Polskiego Radia i sześciu stacji miejskich. Chcemy zwiększyć rozpoznawalność Grupy Radiowej Audytorium 17 jako medium silnego regionami, wprowadzić na rynek szerszą ofertę handlową wykorzystującą synergię mediów i oferującą niestandardowe formy crossmediowe. Zamierzamy także wzmocnić pozycję Audytorium 17 wśród głównych brokerów radiowych i w konsekwencji zaoferować klientom „uszyty na miarę”, bardzo skuteczny w dotarciu i świadomy swojej siły produkt reklamowy. W tym roku intensywnie pracujemy nad ścisłą współpracą z mediami publicznymi, nie tylko z Polskim Radiem ale również z Telewizją Polską, chcemy rozwijać współpracę handlową z inny stacjami radiowymi oraz przekonywać do Grupy Radiowej Audytorium 17 coraz więcej Klientów. Obecnie zmieniamy wizerunek Audytorium 17 na zdecydowanie silniejszy i ekspansywny, w następnej kolejności zmianie ulegnie nasza oferta handlowa na bardziej dostosowaną do oczekiwań Klientów i rynku. Jesteśmy silnym graczem na rynku mediów w Polsce, który coraz pełniej wykorzystuje swój potencjał oraz rozpoznawalność marki.

Zapraszamy do współpracy! Zespół Audytorium 17.

 

Zobacz również

Zasięg
_________

Docieramy do 36 milionów Polaków

Słuchalność
_________

Audytorium 17 jest liderem w grupie 25+

Oferta
_________

Kampanie reklamowe • • • Planowanie kontekstowe • • • Sponsoring • • • Produkcja • • • Niestandardowe akcje promocyjne • • • Cross-promocje

Pin It on Pinterest

Share This