Koncert live – Michał Czarnecki, Studio Rembrandt Polskiego Radia Białystok, niedziela 12 maja, godz. 18:00

W niedzielę (12.05) po południu w studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok wystąpi laureat Wojewódzkiego Przeglądu Zespołów Rockowych „Rockowania”.

Michał Czarnecki – obserwator, twórca tekstów, melorecytator/wokalista, gitarzysta, dawniej również wokalista zespołu Lifemotiv. Miłośnik prostoty w muzyce, zwolennik oszczędnej modyfikacji dźwięku, poszukiwacz emocji. W tekstach unika pierwszej osoby. Śpiewa po polsku. Obecnie pracuje nad solową płytą.

Jego aktualny zestaw muzyczny to gitara akustyczna, elementy zestawu perkusyjnego oraz looper. Jego teksty to z jednej strony proste, ale szczegółowe obserwacje ludzkich zachowań i zjawisk, wyśpiewane emocjonalnie, a z drugiej nierzadko teksty pisane z humorem i dystansem. W narracji chętnie porusza się po Białymstoku.

Do ulubionych muzycznych doświadczeń Michała należą m.in. występ na Halfway Festival w Białymstoku oraz wygrana Wojewódzkiego Przeglądu Zespołów Rockowych „Rockowania”.

Na muzycznych listach Polskiego Radia Białystok pojawia się kilka utworów Michała Czarneckiego. To utwory z płyty „O Człowieku” zespołu Lifemotiv, którą Polskie Radio Białystok objęło patronatem.

Więcej na: www.radio.bialystok.pl

 

Pin It on Pinterest

Share This