Tomasz Momot Orkiestra, Natalią Wilk i Tomasz Korpanty, Studio im. Budki Suflera w Radiu Lublin, 6 września, godz. 19:00 

Zaproszenia do zdobycia w konkursach na antenie Radia Lublin lub na facebookowej stronie wydarzenia poprzez rejestrację (od 2 września).

Tomasz Momot Orkiestra to jeden z nielicznych big-bandów jazzowych w Polsce. Zespół składa się z polskich muzyków sesyjnych i koncertuje od 2006 roku.

Tomasz Momot polski muzyk jazzowy, doktor sztuk muzycznych, pianista, kompozytor,

aranżer, dyrygent, pracownik naukowo-dydaktyczny oraz producent muzyczny. Jest autorem i aranżerem kilkuset kompozycji na zróżnicowane składy – od kameralnych, złożonych z wokalu i fortepianu, po bardzo rozbudowane, grane przez orkiestry klasyczne, chóry czy big-bandy. Tomasz Momot pełni również rolę dyrygenta.

Natalia Wilk – wokalistka, trenerka wokalna, absolwentka kierunku jazz i muzyka estradowa. Miała okazję sprawdzić się w wielu przedsięwzięciach muzycznych oraz różnorodnym repertuarze. Poznała specyfikę zawodu wokalisty, gromadząc doświadczenie w muzycznych projektach i koncertach oraz współpracując z osobami z branży artystycznej. Obecnie pracuje nad debiutancką, solową płytą.

Tomasz Korpanty – wokalista, autor tekstów i muzyki oraz producent muzyczny i wydawca.
Na przestrzeni kilku dziesięciu lat swojej pracy artystycznej współpracował m.in. z: Varius Manx, Andrzejem Piasecznym, Wiesławem Pieregorólką, Tomaszem Momotem. Obecnie Tomasz jest wokalistą zespołu De Mono Marka Kościkiewicza, z którym nagrał płytę Enter.

Więcej na: www.radio.lublin.pl

Share This